A Nyíregyházi Szakképzési Centrum

pályázatot hirdet

Turizmus-vendéglátás ágazati oktató (szakács szakterület)

munkakör betöltésére.

A munkaszerződés alapján létrejövő munkaviszony tartama:

Határozatlan

Foglalkoztatás jellege:

Teljes munkaidő

A munkavégzés helye:

Nyíregyházi SZC Sipkay Barna Technikum

4400 Nyíregyháza Krúdy Gyula utca 32.

A munkakörbe tartozó lényeges feladatok:

Az oktató alapvető feladata a tanuló, illetve a képzésben részt vevő személy szakmai oktatása, illetve szakmai képzése, a képzési és kimeneti követelményekben és a programkövetelményben meghatározott törzsanyag átadása, elsajátításának ellenőrzése, sajátos nevelési igényű tanuló, illetve képzésben részt vevő kiskorú személy esetén az egyéni fejlesztési tervben foglaltak figyelembevételével.

A jogszabályoknak és szakmai követelményeknek megfelelően, az igazgató irányítása mellett a szakképző intézményben  a turizmus-vendéglátás ágazat szakács- termeléssel, gazdálkodással kapcsolatos tárgyak oktatása, és az ezzel összefüggő feladatok ellátása.

A munkavállaló juttatásai:

A munkabér megállapítására, valamint az egyéb juttatásokra a szakképzésről szóló 2019. évi LXXX. törvény, valamint a munka törvénykönyvéről szóló 2012. évi I. törvény rendelkezései az irányadók.

Pályázati feltételek:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • magyar állampolgárság,
  • büntetlen előélet,
  • cselekvőképesség.

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

  • fényképes önéletrajz
  • 30 napnál nem régebbi hatósági erkölcsi bizonyítvány,
  • nyilatkozat arra vonatkozóan, hogy a pályázó hozzájárul a teljes pályázati anyagának sokszorosításához, továbbításához (harmadik személlyel közlés),
  • nyilatkozat arról, hogy a pályázó hozzájárul személyes adatainak pályázattal összefüggő kezeléséhez.

A munkakör betöltésének várható időpontja:

  1. szeptember 01.

A pályázat benyújtásának határideje:

  1. augusztus 17.

A pályázati kiírással kapcsolatosan további információt Zsigó Zita igazgató nyújt, a 06/70/ 1980059 telefonszámon.

A pályázatok benyújtásának módja:

Postai úton, a pályázatnak a Nyíregyházi SZC Sipkay Barna Technikum címére történő megküldésével (4400 Nyíregyháza, Krúdy Gyula utca 32.)  Kérjük a borítékon feltüntetni a pályázati adatbázisban szereplő azonosítószámot: NSZFH/626/001506-2/2023., valamint a munkakör megnevezését:  Turizmus-vendéglátás ágazati oktató (szakács szakterület)

Elektronikus úton Zsigó Zita igazgató részére a info@sipkay.hu e-mail címen keresztül.

A pályázat elbírálásának határideje:

  1. augusztus 28.

A munkáltatóval kapcsolatos egyéb lényeges információ:

A pályázat kiírója fenntartja a jogot a pályázati kiírás visszavonására, illetve arra, hogy az eljárást eredménytelennek nyilvánítsa.

Az állás publikálási időpontja:

  1. 07.27.

Az állás publikálási helye:

A Nyíregyházi Szakképzési Centrum, valamint a Nyíregyházi SZC Sipkay Barna Technikum honlapjain és Facebookon.